כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל נאצי באוסטרליה והעולם שותק

מאת: חדשות 'מפיק' /
09.01.2012
/ 9:00

פסטיבל המוזיקה הניאו-נאצית Hammered Music Festival צפוי להתקיים פעם נוספת באוסטרליה, למרות הגינויים הקשים והקריאות לחרם בשנים קודמות.

הפסטיבל צפוי להתקיים ב-21 בחודש אפריל במיקום סודי באזור בריסבן באוסטרליה, וצפוי למשוך לאיזור אלפי ניאו-נאצים.

האירוע מופק על ידי הארגון Southern Cross Hammerskins, (השלוחה האוסטרלית של הארגון הניאו-נאצי העולמי), ומשווק באתרי אינטרנט ניאו-נאצים וכאלה התומכים בעליונות האדם הלבן כפסטיבל למוזיקת שנאה. בין הארגונים המארגנים את הפסטיבל אפשר למצוא גם את 'דם וכבוד', ארגון אשר הודר מפעילות בגרמניה, לאחר שזרים הותקפו על ידי ניאו-נאצים בעקבות מוזיקה שהושמעה באירועי הקבוצה.

התקשורת האוסטרלית מגנה את האירוע ותגובות רבות המבקרות את הפסטיבל מגיעות ממקורות שונים. "זה תועבה לקהילה שלנו", אומרת מנכ"לית הרשות נגד אפלייה באוסטרליה, ד"ר הלן סזוקה. "הנושא של הפסטיבל עומד בניגוד לערכים הרב-תרבותיים של אוסטרליה" היא מוסיפה ומבקשת ממי שנפגע ממוזיקה שכזו להתלונן עליה במשטרה. ראש התאחדות הקהילות האתניות באוסטרליה אומר שמדובר באסופה של "שוליים סהרוריים" וכינה את מארגניו "בעלי סט ערכים מזעזע" אך לא הסתיר שהמסר הבסיסי של הפסטיבל מדאיג מאוד.

משטרת אזור בריסבן אוסטרליה מסרה לתקשורת בתגובה שאין להם כל דרך לעצור את קיום הפסטיבל כל עוד מארגניו ומשתתפיו לא פעלו באופן בלתי חוקי. "המשטרה בהחלט מודעת לפסטיבל", אומר דובר המחוז, "אך כל עד חוק אינו מופר ותלונה אינה מוגשת, זה לא עניין של המשטרה".

פסטיבל המרד

כרזת הפסטיבל

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  שונא נאצים יחיה