ניוזלטר חודשי בנושא פתרונות אודיו ויז'ואל בתחום הארועים התערוכות והקד"מ

נותנים ברוק

להקת הרוק המיתולוגית 'גאנז אנד רוזס' הגיעה ביולי האחרון להופעה אחת בישראל.
ההופעה, שהתקיימה בפארק הירקון, היתה כל מה שציפו לו מעריצי הלהקה ואפילו למעלה מזה. 'גאנז אנד רוזס', ובראשם הזמר אקסל רוז, נתנו לקהל שלוש שעות של רוקנרול בועט מהזן שהרבה חובבי רוק כבר שכחו שהיה קיים, וכל זה אחרי הופעות חימום מעולות של היהודים' ושל 'UGLY KID JOE'.
הבעיה באירועים מרובי קהל כגון זה היא שלא כולם יכולים לראות את הבמה. מזל שהיו שם מסכי הלד של AVS...

צור קשר

AVS נרתמת לעתיד טוב יותר

תערוכת 'קלינטק 2012' התקיימה ביולי האחרון בגני התערוכה בתל אביב. התערוכה מתמקדת בטכנולוגיות חדשות, מוצרים ושירותים שמשפרים את הביצועים התפעוליים, היעילות או היצרנות בעודם מפחיתים עלויות, תשומות, צריכת אנרגיה, ייצור פסולת או זיהום הסביבה.
חברת תרמוקיר הישראלית הציגה בביתן שלה בתערוכה את הבידוד הירוק האקוסטי לבנייה שפיתחה. הכל, כמובן, בעזרת הvideo walls 46 אינצ'ים של 'AVS'.


צור קשר

חוויה ישראלית לכל החושים

כ1500 - בני נוער מהתפוצות, מתוך הקבוצות של 'החוויה הישראלית' העושות בארץ השתתפו בחודש יולי האחרון במופע המרכזי של החוויה הישראלית' שהתקיים באמפי- פארק מיני ישראל' שבלטרון.
האירוע ייערך בנוכחות שר ההסברה יולי אדלשטיין, מנכ"ל החוויה הישראלית עמוס חרמון ויו"ר הקק"ל אפי שטנצלר.
קירות הלדים על הבמה המושקעת וההקרנות הערב היו כולם מבית 'AVS'.

צור קשר

לצפייה בוידאו »

הפארק לובש תרבות

כמידי שנה, הופיעה גם השנה האופרה הישראלית בהופעה פתוחה לקהל הרחב בפארק הירקון בתל אביב. האופרה 'ריגולטו', אחת האופרות האהובות בכל הזמנים, הופקדה הפעם על המנצח הצעיר דניאל כהן והבמאי גד שכטר האופרה בוצעה בשפה האיטלקית ותורגמה על גבי מסכים בעברית.
במסגרת המופע לקחו חלק מקהלת האופרה הישראלית, התזמורת הסימפונית הישראלית-ראשון לציון וסולנים ישראלים ובינלאומיים. בתפקידים הראשיים ניתן היה לצפות בבכירי סולני האופרה הישראלית, זמר הטנור הדרום אפריקאי גיבן נקוסי וזמר הבריטון הספרדי, קרלוס אלמגוור בתפקיד הראשי במחזה.
את ההקרנות ביצעה חברת 'AVS'

צור קשר

סודות המדע במכון ויצמן

מרכז המבקרים החדש של מכון ויצמן נפתח החודש לקהל הרחב. המרכז תוכנן והופק על ידי סטודיו אמיר זהבי ומשלב בתוכו טכנולוגיות תצוגה חדישות ומגוונות.
חברת 'AVS' הקימה במרכז מספר גדול של עמדות אינטראקטיביות הכוללות שולחנות מגע, מסכי מגע, עמודי תצוגה אינטראקטיביים, ספר דיגיטלי ועוד אפליקציות שפותחו במיוחד עבור המרכז. בהמשך הביקור הקהל מוזמן לאולם הקרנה ייחודי ובו מייצג פנוראמי ב360 - מעלות תוך כדי שימוש הקרנה מפתיעה על הרצפה וקרני אור אינטראקטיביים.
כל זאת ועוד בכדי להעביר למבקרים את היסטוריית המכון ואת אופי פעילותו.

צור קשר

לחצו כאן ליצירת קשר
חפשו אותנו בפייסבוק