ניוזלטר חודשי בנושא פתרונות אודיו ויז'ואל בתחום הארועים התערוכות והקד"מ

תצוגה מרשימה בפסטיבל האור


בעקבות ההצלחה הגדולה בשנים הקודמות, פסטיבל האור חזר השנה לירושלים בפעם החמישית. במסגרת הפסטיבל, שנערך בחודש יוני האחרון, הוצגו ברחבי העיר העתיקה בירושלים מיצגים של אמני אור מהארץ ומהעולם, אשר הפכו את העיר למשך שבוע אחד למזרקה של צבעים ואורות.

בין המיצגים השונים בפסטיבל, יכלו המבקרים להתרשם ממייצג 'העבר השני' של חברת AVS , שהציג בצורה מופתית רוחות רפאים על קירות רחוב הפטריארכיה היוונית, בשילוב עם מוזיקה המקפיצה את האווירה

לצפייה בוידאו 


צור קשר

 

פתיחה מוארת ליריד המזרח


מתחם יריד המזרח בנמל תל אביב, שאירח את יריד המזרח המיתולוגי בשנות השלושים של המאה הקודמת, חגג את פתיחתו המחודשת ביומיים של אירועי תרבות ישראלית בחודש יוני האחרון. באזור הוקמו חמש במות ייעודיות, עליהן הופיעו מיטב האמנים, כאשר הכניסה לכל האירועים היתה חופשית.

במסגרת החגיגות, חברת AVS  הקימה מיצג מיוחד שכלל שני נגני נבל אורות, והקרנה על קירות מועדון 'רידינג 3 ' בנמל תל אביב.

צור קשר


 

 

רפואה טכנולוגית


כנס MDS 2013 , הקונגרס הבינלאומי ה- 17 לרפואה ולהפרעות תנועה, התקיים בחודש יוני האחרון בעיר סידני האוסטרלית. האירוע, אשר נחשב לאחד החשובים בתחום זה, מושך אליו אנשי רפואה ותעשייה מכל רחבי העולם, אשר מגיעים ללמוד על החידושים האחרונים בתחום.

חברת 'טבע ' הציגה בתערוכה הנלווית לכנס את התרופה הטיפולית החדשה שפיתחה. את התרופה הציגה החברה באמצעות מיצג ספר אינטראקטיבי שהופק על ידי חברת טלמדיה והוצג באירוע באמצעות הטכנולוגיה המיוחדת של חברת AVS .

צור קשר


 

 

חגיגות יום ההולדת לנשיא


נשיא המדינה שמעון פרס חגג השנה את יום הולדתו התשעים, בסדרה של אירועים, אשר זכו לכינוי הלא רשמי "הפסטיפרס ". במסגרת החגיגות הללו, התקיים אירוע הפתיחה החגיגי של "המרכז האקדמי פרס " ברחובות.

האירוע, שנערך בהפקה של טלי יעקובי ובבימויו של רן צחור , כלל מייצג הקרנה על גבי בניין המכללה.

את כל ההקרנות במסגרת האירוע ביצעה חברת AVS .

צור קשר


 

 

מאירים את הנמלים


תערוכת PORT2PORT 2013 הינה הועידה והתערוכה הגדולה בישראל בנושא הסחר, התובלה והלוגיסטיקה אשר מהווה פלטפורמה יוצא דופן למפגשים בין קהל צרכני השירותים הלוגיסטיים בארץ עם ספקי השירות הבינלאומיים.

הכנס השנתי מהווה נקודת מפגש מרכזית של נציגי מגזר המסחר והתעשייה עם ספקי השירות הלוגיסטיים מהארץ ומהעולם
.

האירוע התקיים השנה ב-6/6 בביתן 10 של גני התערוכה בהפקת גד אורון ובהפקה טכנית של אברם בנון . חברת AVS הציבה בכנס מסך לדים ענק באורך של 45 מטרים.

צור קשר

 

לחצו כאן ליצירת קשר
לאתר החדש לחצו כאן