המסיבה השנתית של יקבי רקנאטי

עם בוא הקיץ מגיעה גם המסיבה השנתית של יקבי רקנאטי. בחצר היקב יפוזרו שלל עמדות טעימה בהם ניתן לטעום את מיטב יינות היקב המוכרים והאהובים, יינות מסדרת 'גליל עליון' יינות מסדרת הרזרב והסדרה הים תיכונית. אנשי היקב יקיימו סיורים מודרכים בחדר החביות ואולמות הייצור והביקבוק. כל זאת באווירה צוהלת לצלילי כוסות משיקות לחיים, שירה סוחפת של העבריים מדימונה, ודוכנים בהם יוגשו הגבינות המשובחות של משק 'יעקבס', נישנושי ירקות טריים ולחמים של מאפיית 'אגדת לחם'.

חובבי היין ה'כבדים' ייהנו מהזדמנות חד פעמית לרכוש במכירה עתידית יינות שטרם יצאו לשוק, מספר חודשים לפני השקתם, במחיר זול בכ-35% ממחירם לכשייצאו לשוק. בעקבות ההצלחה בשנה שעברה, יקבי רקנאטי מציעים השנה למכירה עתידית את היינות מסדרת הרזרב הים תיכונית מבציר 2015 (קריניאן, מרסלאן וסירה) וכן את יינות הדגל של היקב: ספיישל רזרב אדום 2014 וספיישל רזרב לבן 2015 (רוסאן/מרסאן).

מכירה עתידית של יינות (En Primeur) הוא נוהג מקובל המתקיים כבר שנים בבורגון, בבורדו ובעמק הרון. היתרון לצרכן חובב היין היא האפשרות לטעום ולהתרשם מיין איכותי ומיוחד, טרם יציאתו לשווקים, ולרכוש אותו בהנחה משמעותית למדי.

עלות הכניסה היא 25 ₪ לאדם ברכישה מוקדמת והיא כוללת כוס יין איכותית במתנה.
כרטיס כניסה ביום האירוע יעלה 40 ₪. עלות הכניסה תקוזז ברכישת יין מעל 300 ₪.

מקום הארוע: יקב רקנאטי, רחוב גשר העץ 16, פארק תעשיות עמק חפר.

תאריך: 17/06/2016 - 17/06/2016

שעת התחלה: 09:30

שעת סיום: 14:30

שם המארגן: יקב רקנאטי

טלפון: 04-6222288

דוא'ל: info@recanati-winery.com

>  לאתר האירוע

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

אירועים נוספים שיכולים לעניין אותך