כנס הרווחה השנתי 2016 HRUS

הסביבה הארגונית כיום דינמית ומאופיינת במצבי איי וודאות. ההתפתחות הטכנולוגית המהירה והחדשנות מובילים ארגונים לחוות שינויים תכופים יותר ובעלי עוצמה גבוה יותר, וזאת מתוך הכרח להתאים עצמם לתחרות השוק ולשאיפה להצלחה. דוגמאות לתהליכים אלו:

תרבות ארגונית משתנה – מתוך הכרח בטיפוח ערכים המתאימים לשינויים בשוק הנותנים מוטיבציה להצלחה. מיומנות זו חיונית לא רק לחברות סרטאפ אלא גם לחברות גלובליות וארגונים במשק.
אופי ההון האנושי בארגון משתנה – גיל העובדים (פער דורות), מגוון ההזדמנויות העומדות בפני העובדים בשוק העבודה ומידת החיבור של העובדים לארגון.
שינויים מבניים כתוצאה מייעול או מיזוגים ורכישות
בעקבות תהליכים אלו ועוד, העוסקים ברווחה הארגונית נדרשים "לחשב מסלול מחדש" ולקחת חלק אקטיבי בכללי המשחק החדשים. כמנהלי משאבי אנוש ורווחה אנו נדרשים לא רק להגיב אלא לייצר מערכת הפעלה אשר מזהה את האתגרים בתחום ונותנת מענה לצרכים: רווחה המשפיעה על חווית העובד בסביבה אירגונית משתנה ומגדילה את המחוברות לארגון.

מה יהיה לנו בכנס?

נתחיל בסקירה של העידן החדש של סביבת הארגונים (חיצונית ופנימית) על מנת להבין טוב יותר את השינויים, הצרכים והמענים שאנו נדרשים בשטח. נמשיך בהצגה של הערך העסקי של תחום הרווחה לארגונים בסביבה דינמית ומשתנה, ונחבר את הרווחה ליעדים והמדדים העיסקיים בשביל לאפשר לכם להצעיד את הרווחה הארגונית קדימה ולהראות את הרווח הפוטנציאלי הארגוני מהשקעה ברווחה במטרה להגדילה.

לאחר מכן נתפצל למספר מסלולי למידה והתמקצעות במטרה לאפשר לכל משתתף/ת לבחור את התחומים הרלוונטיים ביותר עבור הארגון. בין השאר יחשפו וילמדו המשתתפים על הנושאים הבאים:

רווחה דלת תקציב -
איך נעשה יותר בפחות. כיצד נצליח גם בתקציב מצומצם לגעת בעובדים, לתמוך ביעדי הארגון ולייצר אימפקט משמעותי הן על העובד והן על הארגון.
חדשנות ומקוריות ברווחה -
מהם הפתרונות החדשים אותם ניתן לממש בארגון שלנו?
רווחה בשטח -
להגיע לאחרון העובדים.
רווחה בעת שינוי -
שינויים ארגוניים, ועדי עובדים, התאמת הרווחה לצרכי ארגון משתנים.
רתימת עמיתים ושותפים להצלחה -
מיהם אותם שותפים אסטרגטיים לתחום הרווחה וכיצד אנו רותמים אותם?
קידום אורח חיים בריא כחלק מתוכנית הרווחה –
היום יותר ויותר ארגונים מבינים את החשיבות שבקידום נושא הספורט והבריאות, כתורם לאפקטיביות ותפוקות העובד, משפר ביצועים ומייצר סביבה דינמית ויצרנית יותר.
ניתוחי מקרים -
למידה מתהליך של הגדרת ערכי חברה מחדש בהתאם לתרבות המשתנה בארגון.
הצגת מתודה של ניהול פרויקטים בתכנון אירועי רווחה.
פיתוח מנהיגות והתפתחות אישית באמצעות מעורבות חברתית כחלק מהגברת מחוברות עובדים לארגון.
ועוד…

מקום הארוע: יימסר בהמשך

תאריך: 19/07/2016 - 19/07/2016

שם המארגן: HRUS

>  לאתר האירוע

אירועים נוספים שיכולים לעניין אותך