פסטיבל OFFBITS

האופביטס משיקים לראשונה את "פסטיבל האופביטס"
לאור ההצלחה הגדולה ביריד צבע טרי, במוזיאון תל-אביב ובסדנאות נוספות ברחבי הארץ, האופביטס יקיימו שלושה ימים של סדנאות ופעילויות משמחות ויצירתיות לכל המשפחה בחול המועד פסח.

במסגרת הפסטיבל יתקיימו מגוון סדנאות: סדנת הרכבת דמויות רובוטיות, הרכבת מכוניות, סדנת אלקטרוניקה שתאיר לכם את האופביט, שיתוף פעולה עם MOVING TOYS - צעצועי קרטון שיזיזו לכם את האופביטס ועוד

מומלץ להירשם לסדנאות מראש
חלק מהסדנאות בתשלום
לגילאי 6 ומעלה

שעות פעילות:
יום א' - 24.4 - 12:00-18:00
יום ב' - 25.4 - 10:00-18:00
יום ג - 26.4 - 10:00-18:00

ה OFFBITS הם סדרת דמויות רובוטים להרכבה עצמית, פרי פיתוח של חברת צעצועים עם גישה מעט אחרת לצעצועים.

סיפורם מתחיל ברובוטים שהתגלו בהם תכונות "אנושיות" כגון עצמאות, יצירתיות ודמיון וכתוצאה מכך, מגורשים מכוכב הלכת שלהם על ידי שליט רודני החושש מהשפעתם על החברה הרובוטית התועלתנית שיצר.

הרובוטים מגיעים אלינו לכדור הארץ בתוך ערכות מעוצבות המכילות את אותם חלקים שאפשר למצוא בכל ארגז כלים ביתי, לאחר שעברו תהליכי עיבוד וצביעה ידניים. חווית המשחק מומלצת לכל הגילאים ומטפחת את החשיבה הטכנולוגית, היצירתיות והדמיון.

את ה OFFBITS-המציא המעצב בוגר "בצלאל" רועי ברזני, אשר כילד נהג לפרק צעצועים ולהרכיבם מחדש. "האפשרות של מציאת שימושים חדשים ושילובים שאפילו המעצבים המקוריים לא חשבו עליהם - תמיד ריתקה ואתגרה אותי" הוא אומר. ברזני, אב לשני ילדים, פיתח את דמויות הרובוטים כמשחק עם ערך מוסף לקטנים ולגדולים.

הערכות ימכרו בפסטיבל אופביטס ובמספר חנויות בת״א והסביבה כמו אסופה, דלארטה, באוהאוס סנטר, קומיקס וירקות ומוזיאון תל אביב. המחירים נעים בין 25 ל 70 ש"ח.

מקום הארוע: רבעיית פלורנטין, שלמה 43 תל אביב

תאריך: 24/04/2016 - 26/04/2016

>  לעמוד הפייסבוק

אירועים נוספים שיכולים לעניין אותך