הפצ'ה קוצ'ה ה18

השנה, לראשונה בתולדותיו, הפצ׳ה קוצ'ה במתכונתו ה- 18 עובר להיכל התרבות ויציע יומיים של מופעים כפולים גדושים במציגים ב 17 וב18 באפריל.
פצ'ה קוצ'ה הוא ערב אמנות ויצירה מרתק, שונה וייחודי, המפגיש אמנים, אנימטורים, צלמים, מעצבים תעשייתים, גרפיקאים, הוגים, רקדנים, מוסיקאים ועוד על במה אחת. לכל מציג יש 6:40 שניות להביע את עצמו על במה. פורמט הפצ'ה קוצ'ה נולד כערב חד פעמי בטוקיו וכיום הוא מתקיים בלמעלה מ 900 ערים שונות בעולם, החל מניו יורק, לונדון ופריז דרך שכנות קרובות יותר כמו טהרן, ביירות ואדיס אבבה. בתל אביב מתקיים ערב הפצ'ה קוצ'ה הגדול ביותר בעולם והוא הולך וגדל משנה לשנה.

את הפצ'ה קוצ'ה ייבאה לתל-אביב ענת ספרן שקראה לדגל לאיתי מאוטנר ומאז השניים אוצרים ומנחים יחדיו את התופעה התרבותית הזו. השניים מבקרים בסטודיואים ותערוכות ובעיקר מנסים לשמור על קשר עם עולם היצירה המקומי המבעבע. את הדברים הטובים והמעניינים ביותר שהם רואים הם מעלים על במת הפצ'ה קוצ'ה. צלע נוספת במשולש הפצ'ה המקומי היא חברת ההפקה האיכותית פאזה שפרשה את חסותה עליו החל מהערב השני בסדרה מתוך אמונה ואהבה גדולה ליצירה המקומית.

הדאבל דאבל פצ'ה באפריל יציג מגוון רחב של אמנים בתחילת או אמצע דרכם, מצגות מושקעות ופרפורמנסים שיווצרו במיוחד עבורו, הליינאפ המלא יפורסם בהמשך. בשל המעבר להיכל התרבות גדלה כמות הכרטיסים למופעי הפצ׳ה קוצ׳ה שבאופן מסורתי הם תמיד סולד אאוט

מקום הארוע: היכל התרבות תל אביב

תאריך: 17/04/2016 - 18/04/2016

שעת התחלה: 19:30

שעת סיום: 00:00

שם המארגן: ענת ספרן, איתי מאוטנר וחברת FAZA

>  לאתר האירוע

>  חברת FAZA המפיקה את הפצ'ה קוצ'ה

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

אירועים נוספים שיכולים לעניין אותך