דוקו אביב נגב

פסטיבל 'דוקאביב נגב' מגיע בפעם השנייה לאזור ומזמין את הקהל הרחב ליהנות מ-3 ימים (בין ה-22-24.12.) של קולנוע דוקומנטרי מקומי ובינלאומי חלקם בבכורה וטרום בכורה.

השנה, לראשונה, הפך 'דוקאביב נגב' לפסטיבל אזורי שיתארח גם בדימונה, ערד, מצפה רמון ונאות חובב וכמובן ירוחם.

דוקאביב בשיתוף הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה יזמו פרויקט חדש בשם "מראות" המוקדש ליצירה מקומית. במסגרתו יציגו בפסטיבל היוצרים רובי אלמליח ומיטל אבקסיס מקבץ של סרטים קצרים המציגים סיפורים מקוריים ומקומיים מירוחם. כמו-כן יתקיימו אירועים מיוחדים, מופעים, מפגשים עם יוצרים ושחקנים, הקרנות לתלמידים וסדנאות לילדים.
פסטיבל 'דוקאביב נגב' התקיים לראשונה בשנה שעברה כיוזמה של עמותת 'דוקאביב' יחד עם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, בשיתוף המועצה המקומית ירוחם ובחסות בנק דיסקונט במטרה לקדם את תחום הקולנוע הדוקומנטרי באזור הדרום ולהוביל דיאלוג בין הקהילות המגוונות בירוחם ובסביבה לבין עצמן ולבין יוצרי קולנוע דוקומנטריים. הפסטיבל עוסק בסוגיות שונות הקשורות לזהות בכלל ולזהות מזרחית בפרט.

מלבד 'דוקאביב נגב' מקיימת העמותה מזה 7 שנים את 'דוקאביב גליל' ומזה 17 שנה את 'דוקאביב' הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע דוקומנטרי בתל אביב. כמו כן יוזמת העמותה סדרות הקרנה של קולנוע דוקומנטרי בכל ימות השנה בישובים וערים ברחבי הארץ.
לפרטים נוספים - http://www.docaviv.co.il/negev2/

מקום הארוע: דרום

תאריך: 22/12/2015 - 24/12/2015

אירועים נוספים שיכולים לעניין אותך