פסטיבל וודסטוק הישראלי השביעי

פסטיבל וודסטוק הישראלי מתקיים מדי קיץ בירושלים, מתאים לכל גיל וכולו מחווה לפסטיבל וודסטוק המקורי ואמניו, ולעידן ההיפי של שנות השישים והשבעים עם גירסאות מיוחדות לשירים של ניל יאנג, הגרייטפול דד, The Who ועוד.
גבע אלון, שהוציא השנה את אלבום ראשון בעברית יציג בפסטיבל מופע מחווה מיוחד לניל יאנג. פאנק'נ'שטיין יספקו את המנה הגרובית של הפסטיבל עם מחווה ל Sly & The Family Stone, שהמוזיקה שלהם מאוד השפיעה על הלהקה.
יקירת הפסטיבל, ליבי, היפית וסבתא בת שישים פלוס שמככבת בימים אלו בעונה החדשה של האקס פקטור תציג עם להקתה The Flashback גירסאות לCreedence Clearwater Revival. גל ניסמן ולהקת הבלוז Full Trunk יופיעו עם שירים של אריק קלפטון וקרים. ולהקת ה Elevators חוזרת במופע המחווה לגרייטפול דד שזכה לתשואות בשנה שעברה. מרתון ההופעות בן שש השעות הוא חווית בילוי רב גילאית ומציע גם דוכנים, ג'אג'לינג, איפור פנים ופעילויות נוספות לצד תחרות ה"היפי הטוב ביותר".
כרטיס במכירה מוקדמת עד ה 25/7: מבוגר: 105 ש"ח, ילד: 35 ש"ח, ילדים מתחת לגיל 3 - כניסה חופשית. מחיר מה 26/7: מבוגר: 120 ש"ח, למחזיקי כרטיס ירושלמי- 85 ש״ח.

מקום הארוע: איצטדיון קראפט ירושלים

תאריך: 30/07/2015

שעת התחלה: 16:30

אירועים נוספים שיכולים לעניין אותך