סירק דה סוליי מגיעים לישראל

באוגוסט 2012, המופע 'אלגריה' יפתח את העולם הקסום ועוצר הנשימה אל מול הקהל הישראלי ויביא אלינו את נבחרת הכישרונות במלוא תפארתם הבימתית.
סירק דה סוליי, יעשו דרכם לישראל בפעם הראשונה עם אחד המופעים הקסומים והמרתקים – אלגריה. לא בכדי שהמופע המדובר הוא שנבחר להציג לראשונה בארץ, מדובר בהפקה גרנדיוזית הן בהיבט האומנותי והן בהיבט הטכני. המופע אשר מלווה בפס קול מפואר ומקורי המבוצע חי על הבמה ובקאסט מרשים של 55 אמנים יככב על בימת נוקיה כשהוא בגרסתו השלמה והמקורית. במהלך שעתיים עם הפסקה אחת, הבמה של אלגריה לא מפסיקה להדהים את הקהל באקרובטיקה מפעימה שהאומנות בה ממלאת את הצופים ברגשות אושר ופליאה. במהלך ההתרחשות הבימתית הקהל עובר דרך מפגן של כוריאוגרפיה סנסציונית העוטפת איכויות אקרובטיות מסעירות המוצגות בעולם פנטזיה קסום, ביזארי ומרשים.
כל המחזות הללו מועצמים ע"י מפלי אורות וצלילים, בעוד ש 400 תלבושות הכוללות פאות ואקססוריז מאפשרות מטמורפוזה של צוות האמנים מ- 18 מדינות בעולם. המיומנות האקרובטית באלגריה מגיעה במופע לגבהים חדשים ובכללם: מופע טרפז המתגרה בכוח הכבידה, ומופע קורה גמישה בה האקרובטים מזנקים כ - 10 מטרים באוויר. מופע האש יוצר אווירת סכנה קסומה בעוד האומנים מלהטטים בסכינים בוערות סביב גופם. כוח הנעורים מתגלה במופע בכוריאוגרפיה המתוזמנת של אומני הטרמפולינה המוחבאת תחת הבמה. ברצף של קטעים מרהיבים שכאלו העוקבים זה אחר זה, אלגריה מתגלה כחוויה ייחודית שהיא יותר מהופעה וכזו שכובשת את לבם של כלל הצופים. המשימה של סירק דה סוליי היא לגרות את הדמיון , לעורר את החושים והרגשות – מגוון של הישגים המיוצרים ע"י אקרובטים, מוסיקה מקורית, ריקוד ותיאטרון פרי יצירה מיוחד של כישרונות אדירים הבאים לידי ביטוי באלגריה.

מקום הארוע: היכל נוקיה, תל אביב

תאריך: 14/08/2012 - 18/08/2012

טלפון: מוקד הזמנות *9066

>  לרכישת כרטיסים לחץ כאן

אירועים נוספים שיכולים לעניין אותך