כוח אדם מיוחד לאירועים

כוח אדם מיוחד לאירועים

חברות כוח האדם נותנות מענה בתחום האנושי הכולל ומציעות שירותים נרחבים במגוון רחב של תפקידים.
בתחום כוח האדם ישנן חברות נישה שעיקר תפקידן הוא במיקוד וספציפיקציה. חברות דיילות משמשות כחברת נישה במתן שרותי כוח אדם ומתמקדות בתחום הדיילות באירועים עסקיים, תערוכות, הפקות, כנסים ואירועי חברה.

למעשה חברות הנישה מפתחות את התחום הספציפי של נתינת השירות ופועל יוצא מכך הוא במתן שירות מקצועי ויעיל יותר בשל הניסיון הנצבר באותו תחום ממש. מחפשי העבודה הפונים לחברת כוח אדם שולחים לחמם על פני המים ומבקשים להיקלט בעבודות שונות, הדורשות כישורים שונים בעת ובעונה אחת. הם נשלחים לראיונות עבודה מגוונים ולמעשה מנסים את מזלם בוורסיות שונות.

חברות הדיילות קולטות אנשים  שבמהותם מיועדים לעבודה שירותית ,שכן מרבית העבודות בהם ייקחו חלק דורשות
מפגש פרונטאלי עם הקהל, על כן ישנה חשיבות רבה ליכולת הביטוי הוורבלית, מראה ייצוגי ונקי, סבר פנים נעים ואפילו לטון הדיבור השפעה ניכרת. הדיילים משמשים בעצם כפנים של האירוע, זו הסיבה שחברות הפקה רבות בוחרות להעזר בשרותי דיילות מקצועיים.

חברת הדיילות משמשת כמוציאה לפועל של ההפקה וככלי עזר לה בעת האירוע ,הדיילים משתלבים ברוח האירוע ומגבירים את תחושת השייכות הכוללת. הדיילים פוגשים את קהל המשתתפים וקולטים אותו עם הגיעו דלפקי הרישום, הם עוזרים במהלך האירוע בהכוונת הקהל והתמצאותו במקומות הפעילות השונים ומסייעים לחברת ההפקה בשמירה על קצב תקין  ולוח הזמנים של הפעילות. עידוד כניסת קהל בתום ההפסקות והכוונה מהירה ויעילה מסייעים לכך רבות.

בעת חיפוש אחר חברת דיילות חשוב להקפיד ולבדוק את וותק וניסיון החברה העוסקת בתחום. 
ככל שהחברה וותיקה יותר ויציבה כך גדול מספר האירועים בהם לקחה חלק והתמקצעות בהם. על הדיילים להיות בעלי תודעת שירות גבוהה, מראה ייצוגי, דוברי שפות, כישורי מכירה ושיווק (לצורך פרויקטי מכירה וקידומי מכירות). 

דבר נוסף שחשוב לבדוק כשנעזרים כוח אדם חיצוני הוא השתלבות החברה ברוח ההפקה ,יכולת ההתאמה של צוות הדיילים לרוח החברה והכרות עימה.
לסיכום כמו בכל תחום אין ספק שחברות נישה משמשות גורם מקצועי ומכוון יותר, כמו בכל קשר גם בקשר מקצועי חשוב שתהיה אוזן קשבת ורגישות לצרכים של חברת ההפקה ובעיקר של לקוחותיה.

באדיבות: מיכל אדרי, מנכ"ל אימפקט דיילות

 

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך