סדנאות מורל = תפוקה
סדנאות מורל = תפוקה

עובדים לא מגובשים או עובדים חסרי מוטיבציה, ללא לויאליות למקום עבודתם גורמים לפגיעה בחיי השגרה בארגון בו הם עובדים. פגיעה במהלך החיים השגרתי בארגון  גורר אחריו  ירידה בתפקוד העובדים. מצב הרוח של העובדים הינו מרכיב משמעותי  ביכולת הפקת התועלת מכל עובד  וכל צוות עמיתים בארגון.

לא תמיד מענק כספי הוא פתרון להעלאת המורל המוטיבציה ומצב הרוח, אלא גורמים פנימיים יותר הם המשפיעים על תפקוד העובדים בארגון. לכן חברות רבות מציעות ימי אתגר, כיף וגיבוש לעובדים בעזרת חוויות משותפות, התגברות על מכשולים בטבע  ובחיים. מניסיוננו קבוצות נוטות להתגבש סביב מטרות משותפות, אינטרסים משותפים, סמלים או רעיונות ייחודיים כך נוצרת  גאוות יחידה והזדהות משפיעה על תפקוד ותפוקת המשתתפים בסדנאות.

ימי גיבוש כיציאה משותפת מהשגרה של עובדי החברה מחוץ לשעות העבודה, יוצרים חווית גיבוש המשפרת את מערכת היחסים בין העובדים. ימי גיבוש מורכבים ממספר אלמנטים המשלבים נופש ופנאי עם פעילות גיבוש בעלת תכנים - סדנאות O.D.T, מאפשרות תחרויות שונות, משחקי משימות משולבים בניווטים, סנפלינג, אומגה אתגרית, מתקנים מיוחדים, בניית רפסודה, בניית גשרי חבלים משחקי משימות וסימולציות כגון סדנאות ניהול משאבים וסדנאות לפיתוח יצירתיות. כמו כן ישנן גם פעילויות גיבוש הכוללות משימות צוות חכמות כמו גולת הכותרת שלנו תרגילים מערכתיים המדמים חברה מתפקדת על כל האילוצים והלחצים החל מאינטרס אישי של כל עובד דרך אינטרס צוותי, אינטרס מחלקתי ואינטרסים של ההנהלה הבכירה בארגון.

ימי הגיבוש נערכים מחוץ לתחומי המשרד ומטרתם העיקרית הינה להחליף את אווירת השגרה הלוחצת תוך כדי הסרת “המסכות” ושינוי בהגדרות תפקידים - עובדים מנהלים את המנהלים שלהם ! בדרך זו נוצרת אווירה חופשית, מלאת צחוק והומור, המהווה “טעינת סוללות” וחזרה לעבודה בתחושה מאוחדת ובכוחות מחודשים.

אז תורדו חליפות, תפשטו את המדים, תלבשו בגדים נוחים ובואו לשטח ליום שלם של סדנת מורל והפגת מתחים למנהלים ועובדים,  סדנא חווייתית ומרתקת, מלאה במשימות ואתגרים. יחד תבצעו "תרגילים מערכתיים" – שיטה ייחודית שמדמה פעילות עסקית בשטח – עבודה בצוות, יכולת פתרון בעיות, תפקוד בלחץ, ניהול תחת אילוצים ומיעוט במשאבים והכול בליווי של יועץ ארגוני.

הכל עם מצב רוח טוב, יצירתיות, שיתוף פעולה, אוכל ושתייה.

 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך