חושב לארגן תערוכה/כנס? ודא שהאירוע יהיה מוצלח!

חושב לארגן תערוכה/כנס? ודא שהאירוע יהיה מוצלח!
מקיימים כנס לקידום מטרה, רעיון, מכירות או סתם להגיד תודה לעובדים? מארגנים תערוכה להצגת פרי יצירתכם או אוסף פרטי? לא משנה מה הסיבה, תרצו שהאירוע שלכם יהיה מוצלח, מקצועי, וישיג את מטרתו. אירוע מוצלח בנוי ממספר מרכיבים. איך גורמים לו להיראות ולהתנהל בדיוק כמו שאתם רוצים?

מי האחראי כאן?
ידע אקדמאי בלימוד אומנות או קורס בעיצוב יכולים לסייע, אולם אינם מספיקים בכדי שיהיה לכם אירוע מעוצב המקרין יוקרה. אתם צריכים לדעת להעסיק את האנשים הנכונים. אירוע מוצלח הוא אירוע בו כל המרכיבים מסונכרנים, כל בעלי המקצוע עובדים במקביל ובתיאום והאורחים לא מרגישים שמתנהלת הפקה שלמה המורכבת סביב ההנאה שלהם. בכדי להשיג את זה אתם צריכים מפיק אירועים או מנהל אירועים מקצועי. כזה שיודע להפעיל את אנשי המקצוע שיעצבו, יבשלו, ישקו, ינגנו ויהפכו את האירוע למכלול שהוא, בכדי שאתם תוכלו להסתובב בין האורחים שלכם ולדאוג להנאתם ועניינם. 

עיצוב חלל האירוע
מיקום האירוע צריך ללוות כמובן את האווירה אותה אתם רוצים להעביר. אם אתם עורכים תערוכה ואתם מעוניינים בקווים נקיים תהיו מעוניינים לשכור חלל אשר תוכלו להציג בו את היצירות מבלי שיהיה "רעש" ויזואלי אחר בחדר. אם אתם רוצים להשתמש בחלל יותר יוקרתי ומפואר תוכלו לשכור אולם ייעודי למשל באחד מרשתות המלונות בישראל כמו שרתון, הילטון או ישרוטל. את החלל הבסיסי בו אתם בוחרים לקיים את האירוע שלכם תוכלו לעצב ביתר דיוק בהתאם לרוח האירוע ולקהל המוזמן.

הודעה לציבור
אירוע מוצלח דורש קהל, וקהל מגיע עם שיווק נכון. אל תהססו לפנות לאיש מקצוע לשם כך, גם אם יש לכם רשימת מוזמנים מראש. אתם לא רוצים רק ליידע אותם על קיום האירוע, אלא לסקרן אותם לגבי מה יפספסו אם לא יהיו שם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך