מתקני תצוגה- מכירה בזמן מיתון

מתקני תצוגה- מכירה בזמן מיתון

לקוחות דואגים שמא החברות על סף פשיטת רגל. זה הזמן לעשות שיווק אינטנסיבי. אלו שיקצצו בשיווק יהיו הראשונים ליפול. זה הזמן להתמקד במכירה, ולהציג את העסק כמתחדש ויציב. הוכח ללקוחות שלך שהעסק שלך לא חווה את קשיי המיתון ולא עלול לקרוס בעתיד הקרוב או הרחוק. זה הזמן לרכוש לקוחות. מנתוני מיתון בזמן עבר, הוצג כי אנשים אינם מפסיקים לקנות באופן שוטף, הם פשוט זהירים יותר ובוחנים את המקום/ המוצרים בהם הם בוחרים להשקיע את כספם.

זה הזמן להשקיע בנקודות המכירה שלך, ולהציב מתקני תצוגה כמו רול אפ, L באנר ובאנרים נוספים. מחירי מתקני התצוגה האלו מתאימים לכל כיס, והם גדולים ומרשימים. באמצעות גרפיקה צבעונית ומושכת עין, הם מאותתים ללקוחות להתקרב וכך אתה משיג את האפקט שבו אתה מעוניין. רול אפ הוא מתקן תצוגה שהוכיח את עצמו אינספור פעמים כמוצלח ביותר ביידוע לקוחות פוטנציאלים לגבי עריכת מבצעים והנחות, משום שהוא מאפשר הצגת גרפיקה בצורה כל כך פשוטה וישירה. משום גודלו של הרול אפ הוא נראה למרחוק והוא מאוד מושך את העין.

השקעה קטנה יחסית במתקני תצוגה כמו רול אפ ושאר באנרים, תבהיר ללקוח שהעסק אינו על סף פשיטת רגל, ואפילו ממשיך לפרסם ולהתחדש. משום שחברות גדולות וותיקות פשטו רגל או עומדות על סף קריסה, אנשים מרגישים חוסר ביטחון וחוששים לקנות או להתחייב כי אינם בטוחים ביציבות החברות כפי שהיו בעבר. פרסום מוצרים חדשים ושירותים חדשים מפגינים תחושה של המשכיות ו"עסקים כרגיל" וייתן ללקוחות הרגשה שהם הגיעו למעגן בטוח. ולשם כך בדיוק נועדו מתקני התצוגה.

כאשר אתה מפרסם באמצעות מתקני תצוגה גדולים, בנקודות מכירה, שם אנשים יכולים לגעת ולהרגיש מאופן ממשי את האפקט שלהם, הם נוטים יותר להאמין. מתקני תצוגה קיימים משום שאין טוב ממראה עיניים. ברגע שרואים משהו בעיניים, לא ניתן להתכחש לו. ואם אתה מפרסם בנקודת המכירה אתה מאשרר את ההרגשה של הלקוחות שהעסק יציב ואיתן.

ככל שתגדיל לעשות כדי לעניין את הלקוחות הפוטנציאלים שלך, כך תגדיל את סיכוייך למכור. מתקני תצוגה גדולים, גרפיקות בעלות צבעים עזים, אימג'ים מושכים, ומסרים חזקים. הוצא אותו מעולם האפרוריות ומהדיכאון והמיתון הכלכלי ותמכור לו יותר ממוצר, תמכור לו הרגשה חיובית וחיוניות. רק כך תוכל להבטיח את הצלחתך בשעות קשות אלו.

כותבת המאמר היא ריקי אלעזר, אשת השיווק של קמפוס לדפוס דיגיטלי.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך